, Sesje sensualne

Sesje zdjęciowe:
W życiu każdy powinien znaleźć dla siebie swoje miejsce – dlatego to co robię, robię z pasją i w pełni się temu poświęcam. Jestem wielkim przeciwnikiem sztuczności na zdjęciach. Stawiam na luźną atmosferę na sesji, bo uważam, iż bez tego nie odnajdziesz w zdjęciach prawdziwej siebie. Zależy mi abyś czuła się swobodnie i uwierzyła że JESTEŚ PIĘKNA! Dlatego zapraszam Cię do mojego świata, a zamrożę na fotografiach Twoją magię już na zawsze.
Nie ma lepszego momentu jak właśnie ten – chcę Ci to pokazać. Jeśli jesteś teraz szczęśliwa i czujesz się pewnie – to właśnie Twój czas.
Jeżeli uważasz, że nie jest to Twój dzień, bo czujesz się zdołowana, nie widzisz w sobie magii – zmienię to dla Ciebie!

Przed sesją:
Pierwszą rzeczą jaką ustalam przed sesją jest stylizacja. Doradzam, co warto zabrać ze sobą, jak się przygotować, a także gdzie będzie wykonywana sesja: apartament, plener czy studio. Pamiętaj, że zawsze na sesji to Ty jesteś najważniejsza, dlatego zawsze na sesję zapewniam profesjonalną wizażystkę, która wykona specjalnie dla Ciebie makijaż na potrzeby tej oto sesji zdjęciowej. Jak widzisz nie musisz się niczym stresować – ja zadbam o wszystko byś dostrzegła w sobie niepowtarzalność, zmysłowość i kobiecość.

 Jeśli masz jakieś pytania – zapraszam do kontaktu wszystko chętnie wyjaśnię i przedstawię.

KONTAKT

, Sesje sensualne  , Sesje sensualne

 , Sesje sensualne  , Sesje sensualne  , Sesje sensualne

Zobacz również inne moje realizacje:

PORTFOLIO

KONTAKT

STRONA GŁÓWNA