, O mnieFotograf sensualny Krzysztof Gac: o mnie | Fotograf z pasją
Jestem osobą pozytywnie nastawiona do świata i ludzi. Nie kończyłem Akademii Sztuk Pięknych, ani innej uczelni artystycznej. Uważam jednak, że wykształcenie techniczne bardziej ukierunkowało mnie w moich działaniach. Fotografia to dla mnie przede wszystkim pasja. Nie jest dla mnie celem prześciganie się z innymi i gonienie za trendami. Uważam, że każdy musi odnaleźć siebie w tym co robi. Początkowo fotografia towarzyszyła mi za to równolegle do pracy zawodowej – jako hobby i pasja. Stopniowo jednak pochłaniała mnie coraz bardziej – aż zrozumiałem że jest właśnie celem mojego życia. Zawsze dawałem z siebie wszystko aby spełnić oczekiwania klienta. Nie jest inaczej i w tym przypadku, dlatego wierzę, że nie zawiodę Twojego zaufania. Jeśli dasz mi szansę to gwarantuję – nie zawiedziesz się.

Zobacz moje przykładowe realizacje w portfolio i zapraszam Cię do kontaktu 😉 

KONTAKT

PORTFOLIO

 

, O mnie

Zmysłowe sesje zdjęciowe

Specjalizuję się w wykonywaniu zmysłowych sesji zdjęciowych. Jeśli chcesz doświadczyć czegoś wyjątkowego i spojrzeć na siebie nowymi oczyma, zapraszam Cię do skorzystania z moich usług. Szczególnie bliska jest mi fotografia sensualna. W trakcie sesji portretowych pomagam kobietom odkryć ich piękno, zarówno zewnętrzne, jak i wewnętrzne, widoczne w spojrzeniu i w aurze, którą dana osoba roztacza, a którą potrafię uchwycić na swoich zdjęciach. Zmysłowa fotografia nie jest wulgarna, jej subtelne piękno możesz odkryć, przeglądając moje portfolio.
Profesjonalna sesja fotograficzna może być wspaniałą przygodą, dzięki której odkryjesz siebie na nowo. Zapraszam Cię serdecznie na sesję portretową!